درباره سایت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

اریس اصفهان قهرمان لیگ شنا ۱۳۹۷ شد

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

اریس اصفهان برای نخستین بار به مقام قهرمانی لیگ برتر شنا دست یافت.

به گزلرش روابط عمومی شنا، شیرجه و واترپلو؛ پرونده رقابت های لیگ برتر شنا با قهرمانی اریس اصفهان بسته شد. در دور پایانی رقابت پایاپایی بین تیم های بالای جدول شکل گرفت و در نهایت تیم اریس اصفهان به سلطه چندین ساله نماینده مشهد در صدر رقابت های لیگ پایان داد و به مدال طلا دست یافت.

تیم های هاشمی نژاد مشهد و نفت تهران هم به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در دور نهایی لیگ برتر شنا در مجموع ۱۱ رکورد ملی شکست.

 

 

برای مشاهده نتایج کامل  مرحله سوم شانزدهمین دوره لیگ شنا کشور کلیک کنید.

 

رده بندی کلی لیگ به شرح زیر است:

  1.  اریس اصفهان  ۳۶۵۶ امتیاز
  2. هاشمی نژاد مشهد  ۳۵۹۸ امتیاز
  3.  نفت تهران ۳۴۴۰ امتیاز
  4. آکادمی شنای آزادی ۳۱۹۰ امتیاز
  5. بانک حکمت ایران ۳۰۷۴ امتیاز
  6. آهن آلات ترقی نیشابور  ۲۸۷۹ امتیاز
  7. نیروی زمینی ارتش ۲۷۵۶ امتیاز
  8. ناجیان راستین البرز ۲۱۲۲ امتیاز
  9. نفت امیدیه ۱۲۰۰ امتیاز

 

نوفلاح قهرمان چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال شد

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

نوفلاح قهرمان چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال شد

تیم شهید نوفلاح قهرمان چهامین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم و پایانی چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از روز چهارشنبه(هشتم اسفند ) در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز شد. دور دوم این مسابقات با حضور ۱۰ تیم ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران پیگیری و به پایان رسید. شش تیم نخست جدول رده بندی در مجموع دو مرحله راهی دور پایانی این مسابقات شدند تا با برگزاری مرحله پایانی این رقابت‌ها تکلیف قهرمان چهارمین دوره از مسابقات لیک برتر زیر ۱۷ سال کشور مشخص شود.

پس از پیگیری مسابقات مرحله پایانی، تیم شهید نوفلاح موفق شد عنوان قهرمانی چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو را به نام خود ثبت کند.تیم های پیشگامان کویر یزد و آبمیوه سجاد مشهد نیز به ترتیب در سکوی دوم و سوم ایستادند.

 

رده بندی نهایی چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال :

  1. شهید نوفلاح
  2. پیشگامان کویر یزد
  3. آبمیوه سجاد مشهد
  4. آکادمی ۹ دی
  5. آکادمی آزادی
  6. زنجان

 

 

جابجایی سه رکورد جدید در صبح روز دوم لیگ شنا

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

جابجایی سه رکورد جدید در صبح روز دوم لیگ شنا

مرحله سوم و پایانی شانزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور صبح امروز (جمعه) با جابجایی ۳ رکورد در استخر قهرمانی آزادی پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم و پایانی شانزدهمین دوره مسابقات شنا جام باشگاه‌های کشور ۱۳۹۷ امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه ) در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود.  این مرحله با حضور ۹ تیم از صبح امروز (جمعه) با برگزاری ۵ ماده پیگیری شد. به ترتیب شناگران در ماده‌های ۲۰۰متر آزاد، ۵۰متر پروانه، ۱۰۰متر کرال پشت، ۱۰۰متر قورباغه و ۲۰۰×۴متر آزاد تیمی به آب زدند.

در نوبت صبح روم دوم این مسابقات نیز یک رکورد در ماده ۲۰۰متر آزاد رده سنی ۱۴-۱۳ سال توسط علی جعفری جابجا شد. این شناگر ۲۰۰ متر را در ۱:۵۹٫۵۱ شناکرد و رکورد قبلی این ماده را که ۱:۵۹٫۶۴ بود بهبود بخشبد. مهرشاد افقری در ماده ۵۰ متر پروانه موفق شد با ثبت زمان  ۲۴٫۹۸ رکورد این ماده را در رده سنی ۱۷-۱۵ سال به نام خود ثبت کند. در پایان صبح روز دوم این رقابت ها اریس اصفهان موفق شد بار دیگر رکورد شکنی کند. شناگران این تیم در ماده ۲۰۰ متر آزاد تیمی رده سنی ۱۷-۱۵ سال با ثبت زمان ۸:۰۶٫۹۲ رکورد این ماده را به نام خود ثبت کردند.

 

استخر هاشمی نژاد مشهد، آهن آلات ترقی نیشابور، نفت تهران، نفت امیدیه، ناجیان راستین البرز، آکادمی شنا آزادی، بانک حکمت ایرانیان، نیروی زمینی ارتش و اریس اصفهان ۹ تیم حاضر در شانزدهمین دوره لیگ شنای باشگاه‌های کشور هستند.

 

برای مشاهده نتایج صبح روز دوم   مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷ در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

برای مشاهده  نتایج تیمی تا صبح روز دوم مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷ در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

 

رکورد ثبت شده در صبح روز دوم مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷:

 

  • ماده ۲۰۰ متر آزاد ۱۴-۱۳ سال 
    علی جعفری  ۱:۵۹٫۵۱
    رکورد قبلی ۱:۵۹٫۶۴

 

  • ماده ۵۰ متر پروانه ۱۷-۱۵ سال 
    مهرشاد افقری  ۲۴٫۹۸
    رکورد قبلی ۲۵٫۱۵

 

  • ماده ۴در ۲۰۰ متر آزاد تیمی ۱۷-۱۵ سال 
    اریس اصفهان  ۸:۰۶٫۹۲
    رکورد قبلی ۸:۰۶٫۹۶

 

رکورد ثبت شده در عصر روز نخست مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷:

 

  • ماده ۱۰۰ متر آزاد  ۱۴-۱۳ سال 
    علی جبلی  ۵۴٫۷۳
    رکورد قبلی ۵۵٫۳۱

 

رکورد های ثبت شده در صبح روز نخست مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷:

  • ماده ۵۰ متر کرال پشت ۱۷-۱۵ سال 
    پوریا رسایی  ۲۷٫۰۶
    رکورد قبلی ۲۷٫۱۶

 

  • ماده ۵۰ متر آزاد 
    بنیامین قره‌حسنلو  ۲۲٫۹۰
    رکورد قبلی ۲۳٫۱۱

 

  • ماده ۴۰۰ متر آزاد ۱۴-۱۳ سال 
    علی جعفری  ۴:۱۲٫۸۴
    رکورد قبلی ۴:۱۴٫۲۲

 

  • ماده ۴در ۱۰۰ متر مختلط تیمی ۱۷-۱۵ سال 
    اریس اصفهان  ۳:۵۶٫۴۶
    رکورد قبلی ۳:۵۸٫۸۱

تاریخ برگزاری جشنواره‌های ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون تغییر کرد

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

تاریخ برگزاری جشنواره‌های ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون تغییر کرد

تاریخ برگزاری جشنواره ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون ویژه پسران که مقرر بود ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شود تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا با توجه به درخواست مربیان شناگران نوآموز در خصوص تماشای مسابقات جایزه بزرگ شنا آقایان و رکوردگیری پایان سال فدراسیون در استخر مجموعه ورزشی آزادی که مقرر است در روز جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزاری شود و همزمانی این رقابت‌ها با برگزاری جشنواره شنا پسران آکادمی ملی فدراسیون در استخر ۹ دی، زمان برگزاری این جشنواره  تغییر کرد. از همین رو برنامه های بعدی جشنواره‌های آکادمی ملی فدراسیون شنا در سال آینده(۱۳۹۸) ادامه خواهد داشت و تاریخ برگزاری این جشنواره ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

آغاز مرحله پایانی و دور فینال لیگ برتر شنا از فردا

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

آغاز مرحله پایانی و دور فینال لیگ برتر شنا از فردا

مرحله سوم و پایانی شانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور فردا(پنجشنبه) در استخر قهرمانی آزادی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم و پایانی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه‌های کشور در سال ۱۳۹۷ “جام خلیج فارس” از فردا(پنج شنبه) به مدت دو روز در استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز می‌شود تا تکلیف قهرمان این دوره از رقابت‌ها مشخص شود. در پایان مرحله دوم این رقابت‌ها تیم شهید هاشمی نژاد مشهد به صدر نشینی خود ادامه داد و اریس اصفهان و نفت تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

استخر هاشمی نژاد مشهد، آهن آلات ترقی نیشابور، نفت تهران، نفت امیدیه، ناجیان راستین البرز، آکادمی شنا آزادی، بانک حکمت ایرانیان، نیروی زمینی ارتش و اریس اصفهان ۹ تیم حاضر در شانزدهمین دوره لیگ شنای باشگاه‌های کشور هستند.

 

برنامه زمانبندی مرحله سوم و پایانی مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۷:

ایام / تاریخ استارت شیفت صبح (ساعت) استارت شیفت عصر(ساعت)
پنج شنبه نهم اسفند ماه ساعت ۱۰:۰۰ ساعت ۱۷:۰۰
جمعه  دهم اسفند ماه  ساعت ۹:۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

 

ماده های مرحله سوم و پایانی شانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور:

*پنجشنبه: صبح – نهم اسفند  ۱۳۹۷
۵۰متر کرال پشت
۲۰۰متر پروانه
۵۰متر آزاد
۲۰۰متر قورباغه
۴۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر مختلط تیمی

*پنجشنبه:عصر – نهم اسفند  ۱۳۹۷
۲۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر آزاد
۵۰متر قورباغه
۸۰۰متر آزاد
۴۰۰متر مختلط انفرادی

*جمعه: صبح – دهم اسفند ۱۳۹۷
۲۰۰متر آزاد
۵۰متر پروانه
۱۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر قورباغه
۲۰۰×۴متر آزاد تیمی

*جمعه: عصر – دهم اسفند ۱۳۹۷
۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۰۰متر پروانه
۱۵۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر آزاد تیمی

 

 

گزارش تصویری _ اختتامیه لیگ برتر واترپلو ۱۳۹۷

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری _ اختتامیه لیگ برتر واترپلو ۱۳۹۷

عکس: پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدرلسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مراسم اختتامیه بیست و هشتمین دوره لیگ برتر با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد.


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

گزارش تصویری – فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری - فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو

عکاس: پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم سایپا در جدالی نزدیک و نفس گیر قهرمان بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو شد.

 


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

گزارش تصویری – رده بندی لیگ برتر واترپلو

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری - رده بندی لیگ برتر واترپلو

عکاس: پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم نفت امیدیه با پیروزی بر رعد پدافند هوایی ارتش به مقام سوم بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر دست یافت.


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

گزارش تصویری – نشست خبری مشترک ساویچ و چیریچ

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری - نشست خبری مشترک ساویچ و چیریچ

عکس: پیام ثانی


به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نشست خبری مشترک دیان ساویچ و الکساندر چیریچ سرمربیان تیم های ملی صربستان و ایران پس از پایان کلینیک مربیگری در تهران برگزار شد.

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

سایپا قهرمان بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو شد

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

سایپا قهرمان بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو شد

بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو با قهرمانی سایپا به پایان رسید و تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و نفت امیدیه به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ استخر سه‌گانه مجموعه ورزشی شیرودی تهران، عصر امروز (سه‌شنبه) میزبان رویارویی تیم‌های دانشگاه‌ آزاد اسلامی و سایپا در فینال بیست‌ و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو بود. تیم سایپا توانست در یک دیدار برابر و جذاب حریف خود دانشگاه آزاد اسلامی  را با نتیجه ۷ بر ۶ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد. دانشگاه آزاد با شکست در این دیدار بر سکوی دوم ایستاد.

پیش از این بازی و در دیدار رده‌بندی هم نفت امیدیه با نتیجه ۸ بر ۶  حریف خود رعد پدافند را شکست داد و به عنوان سوم رسید.

در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها از حسین توکلی بعنوان پیشکسوت ارزنده واترپلو تقدیر و قردانی شد. همچنین استان‌های زنجان و یزد بعنوان هیات های استانی برتر، در امور توسعه ورزش واترپلو انتخاب شدند.

 

نتایج روز پایانی بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو:

سه شنبه  (۰۷ اسفند ۱۳۹۷) – استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی

  • رده بندی: نفت امیدیه   ۸ –  ۶ رعد پدافند هوایی ارتش
  • فینال: دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – ۷ سایپا

 

نشان برنز لیگ برتر واترپلو به نفت امیدیه رسید

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

نشان برنز لیگ برتر واترپلو به نفت امیدیه رسید

نفت امیدیه با غلبه بر رعد پدافند هوایی به مقام سوم بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دیدار رده بندی بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو از ساعت ۱۷:٠٠ امروز (سه‌شنبه) بین دو تیم نفت امیدیه و رعد پدافند هوایی ارتش آغاز شد. این دیدار که به قضاوت دراگان اشتامپالیا داور بین المللی از کشور کرواسی و امیر حسین صفابخش در استخر بین المللی ٩دی مجموعه ورزشی شیرودی برگزار و در نهایت با حساب ۸ بر۶ به سود نفت امیدیه به پایان رسید.

با این نتیجه، تکلیف یکی از سکوهای قهرمانی لیگ برتر واترپلو در سال ۱۳۹۷ مشخص شد. در ادامه این مسابقات، از ساعت ۱۸:۳۰ دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا دیدار فینال را برگزار می‌کنند تا پرونده این دوره از رقابت ها بسته شود.

 

 

نتایج روز پایانی بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو:

سه شنبه  (۰۷ اسفند ۱۳۹۷) – استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی

  • رده بندی: نفت امیدیه ۸   –  ۶ رعد پدافند هوایی ارتش
  • فینال: دانشگاه آزاد اسلامی –  سایپا    ساعت ۱۸:۳۰

 

 

نتایج جشنواره‌ ادواری شنا دختران آکادمی ملی فدراسیون شنا

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

نتایج جشنواره‌ ادواری شنا دختران آکادمی ملی فدراسیون شنا

اسامی نفرات برتر دور دوم جشنواره ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون شنا ویژه دختران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز جمعه(سوم اسفند ۱۳۹۷) دور دوم جشنواره ادواری شنا آکادمی ملی فدراسیون ویژه دختراندر رده های سنی زیر ۱۲ سال با حضور ۴۵ شناگر در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد. کمیته فنی شنا اسامی نفرات برتر این جشنواره را بر اساس هر رده سنی اعلام کرد.

 

نتایج نفرات برتر جشنواره شنا دختران آکادمی ملی فدراسیون – ویژه استخر ۹دی – جمعه سوم اسفند  ۱۲۹۷

شناگر برتر در ارائه تکنیک شنا: آرشیدا کریم خانی (رده سنی ۸ سال)

رده سنی ۷ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ مهرابه زوالوری ۱ مهرابه زوالوری
۲ هلیا چراغی ۲ ملینا زارعی
۳ مهاسادات سیدعلیخانی ۳ مهاسادات سیدعلیخانی
۴ ملینا زارعی ۴ هلیا چراغی
۵ یسنا ایسوندی ۵ یسنا ایسوندی
۶ هانیه وفاه خواه ۶ هانیه وفاه خواه

رده سنی ۸ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ آرتینا عالمی ۱ آرتینا عالمی
۲ آرشیدا کریم خانی ۲ آرشیدا کریم خانی
۳ رزیتا مقدم ۳ هستی توکلی
۴ دلارام مولایی ۴ رزیتا مقدم
۵ دیانا یعقوبی ۵ ترنم زمانی
۶ ترنم زمانی ۶ دیانا یعقوبی

رده سنی ۹ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ مائده ماندگاری ۱ مائده ماندگاری
۲ مریسا تسبیحی ۲ مریسا تسبیحی
۳ آوینا کرباسی ۳ آوینا کرباسی
۴ ملیسا فروزنده ۴ کژال برهمند
۵ سارینا نامجو ۵ سارینا نامجو
۶ کژال برهمند ۶ ملیسا فروزنده

رده سنی ۱۰ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ فاطمه لاله سیاه ۱ فاطمه لاله سیاه
۲ سارینا فراهانی ۲ سارینا فراهانی
۳ ساحل میرزا رضایی ۳ هستی صفایی قادری
۴ هستی صفایی قادری ۴ رونیکا عرب زاده
۵ رونیکا عرب زاده ۵ هستی خزایی
۶ ستایش رباطی ۶ ساحل میرزا رضایی


رده سنی ۱۱ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه ۵۰متر کرال پروانه
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ فاطمه ثقفی ۱ مهتا مظهری ۱ فاطمه ثقفی
۲ مهتا مظهری ۲ فاطمه درجایی ۲ پارمین خوش زبان
۳ پارمین خوش زبان ۳ فاطمه ثقفی ۳ بهار پیراسته
۴ بهار پیراسته ۴ بهار پیراسته ۴ مها سهرابی
۵ فاطمه درجایی ۵ مها سهرابی ۵ کیانا پارسا معین
۶ آیدا دانایی ۶ پارمین خوش زبان ۶ ———

رده سنی ۱۲ سال

۵۰ متر کرال سینه             ۵۰ متر قورباغه ۵۰متر پشت
ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی ردیف نام و نام خانوادگی
۱ پریسا مرتضوی ۱ ملیکا صفا ۱ پریسا مرتضوی
۲ سپیده جعفری ۲ پریسا مرتضوی ۲ سپیده جعفری
۳ الهه ماندگاری ۳ تینا شوندی ۳ ملیکا صفا
۴ مهسا خان فرجی ۴ الهه ماندگاری ۴ الهه ماندگاری
۵ ملیکا صفا ۵ مهسا خان فرجی ۵ تینا شوندی
۶ تینا شوندی ۶ ——– ۶ مهسا خان فرجی

 

 

 

photo_2019-02-24_12-56-13 photo_2019-02-24_12-49-53

 

گزارش تصویری (۱) – مراسم اختتامیه قهرمانی کشور شیرجه ۱۳۹۷

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری (1) - مراسم اختتامیه قهرمانی کشور شیرجه 1397

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقایت های قهرمانی کشور شیرجه ۱۳۹۷ با معرفی برترین ها و اهدای مدال و کاپ به پایان رسید.

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

پیروزی سایپا و دانشگاه آزاد در دور رفت نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

پیروزی سایپا و دانشگاه آزاد در دور رفت نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو

تیم های سایپا و دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب با پیروزی بر رعد پدافند هوایی ارتش و نفت امیدیه دور رفت نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو را با برد پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دور رفت رقابت‌های نیمه نهایی این مسابقات از امروز(پنجشنبه) آغاز شد. در دیدار نخست مرحله پلی آف دو تیم سایپا و رعد پدافند به آب زنند که در پایان بازی با نتیجه ۱۲ بر ۸ به سود سایپا تمام شد. در دیدار دوم نیز دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۸ بر ۶ نفت امیدیه را شکست داد.

 پنجشنبه دوم اسفند ۱۳۹۷-  استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی

بازی تیم تیم نتیجه محل برگزاری
۱ سایپا رعد پدافند هوایی ۱۲_۸ استخر ۹ دی
۲ دانشگاه آزاد اسلامی نفت امیدیه ۸_۶ استخر ۹ دی

 

برنامه دور برگشت نیمه نهایی:

جمعه سوم اسفند ۱۳۹۷:  استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی

بازی تیم تیم ساعت محل برگزاری
۱ دانشگاه آزاد اسلامی نفت امیدیه ۱۷:۰۰ استخر ۹ دی
۲ سایپا رعد پدافند هوایی ۱۸:۳۰ استخر ۹ دی


جدول رده بندی گروه
  A تا پایان مرحله چهارم بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ سایپا ۱۲ ۱۲ ۰ ۰ ۲۴۹ ۵۹ ۱۹۰+ ۲۴
۲ نفت امیدیه ۱۲ ۸ ۰ ۴ ۱۳۰ ۱۱۷ ۱۳+ ۱۶
۳ استخر شهید نوفلاح ۱۲ ۴ ۰ ۸ ۹۸ ۱۵۱ ۵۳- ۸
۴ نفت و گاز گچساران ۱۲ ۰ ۰ ۱۲ ۶۵ ۲۱۵ ۱۵۰- ۰

جدول رده بندی نهایی گروه  B تا پایان مرحله سوم بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده  تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۶ ۵ ۰ ۱ ۶۹ ۲۶ ۴۳+ ۱۰
۲ رعد پدافند هوایی ۶ ۴ ۰ ۲ ۵۷ ۳۹ ۱۸+ ۸
۳ زنجان ۶ ۰ ۰ ۶ ۲۰ ۸۱ ۶۱- ۰

انتهای پیام

آغاز مرحله پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال از هشتم اسفند

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

آغاز مرحله پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال از هشتم اسفند

مرحله سوم و پایانی چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از هشتم الی دهم اسفند ۱۳۹۷ به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم و پایانی چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور هشتم الی دهم اسفند ماه ۱۳۹۷ در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود. دور دوم این مسابقات با حضور ۱۰ تیم ۱۶ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری و به پایان رسید. شش تیم نخست جدول رده بندی در مجموع دو مرحله راهی دور پایانی این مسابقات شدند.

 

 

برنامه مرحله سوم و پایانی چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر زیر ۱۷ سال  هشتم الی دهم اسفند ۱۳۹۷ (تهران – استخر ۹دی)

 

ردیف تیم تیم روز تاریخ ساعت
۱  نماینده زنجان نو فلاح چهارشنبه
۸/۱۲/۹۷
۱۸
۲ پیشگامان کویر یزد آبمیوه سجاد مشهد چهارشنبه
۸/۱۲/۹۷
۱۹:۱۵
۳ آکادمی آزادی آکادمی ۹دی چهارشنبه
۸/۱۲/۹۷
۲۰:۳۰
۴ پیشگامان کویر یزد نماینده زنجان پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۸:۳۰
۵ آبمیوه سجاد مشهد آکادمی آزادی پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۹:۴۵
۶ آکادمی ۹دی نوفلاح پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۱۱
۷ آکادمی آزادی پیشگامان کویر یزد پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۱۷
۸ نماینده زنجان آکادمی ۹دی پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۱۸:۱۵
۹ نوفلاح آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه
۹/۱۲/۹۷
۱۹:۳۰
۱۰ آکادمی آزادی نماینده زنجان جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۹
۱۱ پیشگامان کویر یزد نوفلاح جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۱۰:۱۵
۱۲ آبمیوه سجاد مشهد آکادمی ۹دی جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۱۱:۳۰
۱۳ نماینده زنجان آبمیوه سجاد مشهد جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۱۷
۱۴ آکادمی ۹دی پیشگامان کویر یزد جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۱۸:۱۵
۱۵ آکادمی آزادی نوفلاح جمعه
۱۰/۱۲/۹۷
۱۹:۳۰