نتایج مرحله اول مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو پسران

اولین دوره لیگ زیر ۱۴ سال کشور دهم الی ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ در دو گروه و به میزبانی شهرهای تهران و کرمان برگزار می‌شوذ.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  اولین دوره لیگ زیر ۱۴ سال کشور از روز چهارشنبه آغاز شد. این رقابت‌ها دهم الی ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷  در دو گروه و به میزبانی شهرهای تهران و کرمان با حضور ۱۵ تیم پیگیری می‌شود. رقابت‌هایب گروه A این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی و گروه B با پنج تیم در کرمان برگزار خواهد شد.

 

گروه A(تهران):

۱)آزادی (ب) ۳)طلایه داران ۵)هونام ۷) آذربایجان شرقی ۹)زنجان
۲)آزادی (الف) ۴)نوفلاح ۶)آکادمی ۹ دی ۸) البرز (تیرازیس)  ۱۰)نیل

 

گروه B (کرمان):

۱)کرمان ۲)پیشگامان کویر یزد ۳)مقاومت اصفهان ۴)خوشبخت اصفهان ۵)شهید پذیرفته

 

 

نتایج  گروه A اولین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو کشور – تهران استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی:

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ
۱ A آزادی (ب)  ۱ ۶ طلایه داران چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۲ A هونام ۴ ۱ تیرازیس چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۳ A پرگاس ۹ ۱ نوفلاح چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۴ A آنا (ب) ۰ ۱۱ ۹ دی چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۵ A آنا (الف) ۵ ۲ آزادی (الف) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۶ A پرگاس ۱ ۱۲ آزادی (ب) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۷ A هونام ۳ ۵ آنا (ب) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۸ A آنا (الف) ۹ ۶ نوفلاح چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۹ A تیرازیس ۱۲ ۰ نیل چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۱۰ A طلایه داران ۴ ۳ آزادی (الف) چهارشنبه ۹۷/۱۱/۱۰
۱۱ A پرگاس ۱ ۱۳ آنا (الف) پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۲ A آنا (ب) ۱۳ ۲ نیل پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۳ A آزادی (الف) ۱۳ ۱ آزادی (ب)  پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۴ A هونام ۰ ۱۴ ۹ دی پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۵ A نوفلاح ۳ ۸ طلایه داران پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۶ A آزادی (ب)  ۱ ۸ آنا (الف) پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۷ A نیل ۲ ۱۶ ۹ دی پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۸ A طلایه داران ۱۰ ۲ پرگاس پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۱۹ A آنا (ب) ۳ ۲ تیرازیس پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲۰ A آزادی (الف) ۸ ۰ نوفلاح پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲۱ A نوفلاح آزادی (ب)  جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۲ A ۹ دی تیرازیس جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۳ A پرگاس آزادی (الف) جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۴ A نیل هونام جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۲۵ A طلایه داران آنا (الف) جمعه ۹۷/۱۱/۱۲

 

نتایج  گروه B اولین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال واترپلو کشور – تهران استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی:

ردیف گروه تیم نتیجه تیم روز تاریخ
۱ B مقاومت اصفهان ۲ ۶ کرمان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۲ B شهید پذیرفته ۰ ۱۲ پیشگامان کویر یزد پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۳ B خوشبخت اصفهان انقلاب اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۴ B شهید پذیرفته مقاومت اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۵ B پیشگامان کویر یزد خوشبخت اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۶ B انقلاب اصفهان کرمان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۷ B خوشبخت اصفهان
شهید پذیرفته پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۸ B مقاومت اصفهان انقلاب اصفهان پنج‌شنبه ۹۷/۱۱/۱۱
۹ B کرمان پیشگامان کویر یزد جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۰ B خوشبخت اصفهان مقاومت اصفهان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۱ B شهید پذیرفته کرمان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۲ B پیشگامان کویر یزد انقلاب اصفهان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۳ B مقاومت اصفهان پیشگامان کویر یزد جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۴ B انقلاب اصفهان شهید پذیرفته جمعه ۹۷/۱۱/۱۲
۱۵ B خوشبخت اصفهان کرمان جمعه ۹۷/۱۱/۱۲







انتهای پیام