درباره سایت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی با فرمانده نیروی دریایی ارتش / قول حمایت همه جانبه دریادار خانزادی از قایقرانی ایران

اخبار قایقرانی


   دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی با فرمانده نیروی دریایی ارتش / قول حمایت همه جانبه دریادار خانزادی از قایقرانی ایران

   

علیرضا سهربیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران عصر امروز طی جلسه ای با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، عصر امروز و در محل فرماندهی نیروی دریایی ارتش، رئیس فدراسیون قایقرانی مهمان امیردریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش بود و با او دیدار و گفت و گو داشت.
در این جلسه درباره همکاری های بیشتر فدراسیون قایقرانی و نیروی دریایی ارتش و ارتباط گسترده تر این دو نهاد تبادل نظر شد.
قول مساعدت همه جانبه فرمانده نیروی دریایی ارتش نکته بارز این جلسه بود. امیر دریادار حسین خانزادی در این جلسه به حمایت همه جانبه از قایقرانی ایران اشاره کرد و گفت: نیروی دریایی ارتش حمایت کامل از فدراسیون قایقرانی دارد و در همه زمینه ها یک پشتوانه برای این رشته است.
وی ادامه داد: قایقرانی ایران توانایی و پتانسیل زیادی دارد و اکنون می تواند در هر موردی روی نیروی دریایی ارتش حساب ویژه باز کند. ارتباط و همکاری دو طرف باید بسیار بیشتر شود و اعضای نیروی دریایی ارتش و خانواده های آنها نیز می بایست وارد زمینه یادگیری رشته های مختلف قایقرانی شوند.
دریادار خانزادی با اشاره به اهمیت همه رشته های قایقرانی تاکید کرد: هم فدراسیون قایقرانی و هم نیروی دریایی باید همکاری بیشتری داشته باشند و این همکاری باید در تمامی رشته ها انجام بگیرد.
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های فدراسیون ارائه داد و گفت: تمام تلاش های فدراسیون قایقرانی استفاده از پتانسیل های خوب کشور برای رشد قایقرانی ایران است. در این مدت همه دوستان یکپارچه برای قایقرانی کشور تلاش کرده اند و این نشان از خانواده متحد قایقرانی دارد.
در این جلسه مقرر شد که فدراسیون قایقرانی و نیروی دریایی ارتش طی هفته آینده تفاهم نامه ای منعقد کنند تا همکاری دو طرف در آینده بیشتر باشد. امیر دریادار خانزادی در این جلسه ناخدا ابوالفضل رمضانی مدیر تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش را نیز برای بیشتر شدن ارتباط با فدراسیون قایقرانی به عنوان نماینده این نیرو در فدراسیون معرفی کرد.

مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم برگزار می شود

اخبار قایقرانی


   مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم برگزار می شود

   

مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم آقایان و بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان در نیمه دوم خرداد ماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم آقایان و بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان در نیمه دوم خرداد ماه به میزبانی رودخانه زاینده رود استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
این رقابت ها در دو ماده کایاک تک نفره و کانو تک نفره انجام می شود و هر استان می تواند در هر بخش ۲ ورزشکار و ۱ مربی ای که وظیفه سرپرستی را برعهده دارد را اعزام کند.
این رقابت ها در بخش آقایان ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه و در بخش بانوان ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه برگزار می شود.
هیات های استانی برای اعلام آمادگی و حضور در رقابت ها می توانند تا پایان وقت اداری شنبه ۱۱ خرداد ماه به فدراسیون اعلام آمادگی کنند.

دور جدید تمرینات تیم ملی کانوپولو آقایان زیر21 سال آغاز می شود

اخبار قایقرانی


   دور جدید تمرینات تیم ملی کانوپولو آقایان زیر21 سال آغاز می شود

   

سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو آقایان زیر۲۱ سال با حضور ۱۲ ورزشکار در نوشهر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مرحله سوم اردوی انتخابی تیم ملی کانوپولو آقایان زیر۲۱ سال به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا تهران ۲۰۱۹ با حضور ۱۲ ورزشکار از امروز ۳۰ اردیبهشت ماه به میزبانی اداره بنادر و دریانوردی نوشهر برگزار می شود.
این مرحله از اردو تا ۷ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
مصطفی حق جو مربی و امید پور کلهر سرپرست اردوی است.
دانیال خسروی وفا، پویان انگورج غفاری، محمدرضا خزایی پول، ساسان سنگاری، ماهان ادریسی، پارسا محمودی و امیرمحمد جلالی از مازندران، محمد حسن دربانی از فارس، امیرحسین زمانی، امیر رضا عزیزی، مهدی جعفری و آریا رنجیده از زنجان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

بهناز مرادخانی مربی تیم ملی روئینگ بانوان: اگر حمایت ورزشکارانم نبود به قایقرانی باز نمی گشتم / با قدرت در مسیر کسب سهمیه گام بر می داریم

اخبار قایقرانی



   بهناز مرادخانی مربی تیم ملی روئینگ بانوان: اگر حمایت ورزشکارانم نبود به قایقرانی باز نمی گشتم / با قدرت در مسیر کسب سهمیه گام بر می داریم

   

مربی تیم ملی روئینگ با بیان اینکه برای کسب سهمیه کار سختی پیش روی این تیم است، گفت: با اینکه نسبت به اردوهای گذشته شرایط متفاوتی داریم اما همه تلاشمان را برای کسب سهمیه می کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی روئینگ بانوان ایران این روزها در دریاچه آزادی و زیر نظر بهناز مرادخانی تمرین می کند. مربی تیم ملی روئینگ بانوان ایران درباره تمرینات ملی پوشان اظهار کرد: در حال پشت سر گذاشتن سومین اردوی تدارکاتی با انجام تمرینات استقامتی و تکنیکی هستیم تا وضعیت آمادگی و استقامت ورزشکاران برای شروع تمرینات اختصاصی در اردوی بعد به حالت مطلوب برسد.
وی ادامه داد: این اردو اولین اردوی کامل امسال است. پیش از این دو اردوی 10 روزه برگزار شد که در پایان هر اردو تست انتخابی گرفته شد و تعدادی از نفرات اردو ریزش داشتند. ورزشکاران در این اردو می توانند بدون استرس تست انتخابی و مسابقه به تمرینات ادامه دهند. با این شرایط ملی پوشان در این اردو روز به روز بهتر و بهتر می شوند.
مرادخانی با اشاره به امکانات کنونی تیم ملی بیان کرد: با توجه به امکاناتی که اکنون داریم تیم را به دو گروه تقسیم کرده ایم. ملی پوشان در دو مرحله جدا از هم با صبر و حوصله بسیار تمرینات را ادامه می دهند. البته این مساله باعث شده که کنترل تیم بسیار دشوار شود.
مربی تیم ملی بانوان روئینگ ادامه داد: زمانی که یک گروه در آب هستند، گروه دیگر در سالن هوازی تمرین می کنند اما با کمک مربی های جوان این مشکلات را پشت سر می گذاریم. ورزشکاران نیز نشان دادند بسیار مستعد هستند.
وی با اشاره به هدف ملی پوشان روئینگ افزود: در سه دوره قبل ورزشکاران توانستند در مسابقات قاره ای سهمیه المپیک را در قایق تک نفره سنگین وزن کسب کنند. اما امسال هدف ما کسب سهمیه در دو قایق تک نفره و دو نفره است. ورزشکاران ما استعداد های بسیار خوبی هستند و با توجه به دیر شروع شدن اردوها اگر در شرایط مناسبی تمرینات خود را با حمایت مسئولین، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پشت سر بگذارند برای اولین بار در تاریخ ایران می توانند در دو ماده سهمیه کسب کنند.
مرادخانی از دلایل خداحافظی اش از قایقرانی و انگیزه برگشت دوباره اش بیان کرد: برای آمادگی و حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا چهار سال تلاش بی وقفه کردیم، از خانواده و زندگی دور بودیم و برای موفقیت در جاکارتا آماده می شدیم. با این حال فدراسیون از تیم حمایت خوبی نمی کرد و حتی شرایط مناسبی برای ادامه تمرینات نداشتیم.
وی افزود: در اردوهایی که در شهرستان میانه برگزار شد هیچ گونه امکاناتی برای ورزشکاران وجود نداشت. نبود فیزوتراپ، پزشک و ماساژور کاملا احساس می شد و ورزشکارانی که آسیب می دیدند با هزینه شخصی برای درمان خود اقدام می کردند و من با دیدن این شرایط تصمیم گرفتم پس از بازیهای آسیایی از قایقرانی خداحافظی کنم.
مربی تیم ملی روئینگ بانوان همچنین گفت: ورزشکاران با پارو های فرسوده تمرین می کردند و به ما قول داده شد که ورزشکاران در جاکارتا با پارو های جدید به مصاف حریفان خواهند رفت اما این قول عملی نشد. پاروزنان پس از چهار سال تلاش و پشت سرگذاشتن سختی های مختلف امکان داشت با شکستن پارو از مسابقات حذف شوند. اما خوشبختانه بچه ها با وجود استرسی که پاروهای فرسوده به آنها وارد می کرد، موفق به کسب نتایج درخشان شدند و پرچم کشورمان را به اهتزاز درآوردند.
مرادخانی افزود: پس از بازیهای آسیایی، بدون تست و کاملا غیرفنی تغییراتی در تیم ایجاد شد که انگیزه ورزشکاران را از بین برد. دیگر انگیزه ای برای حضور در تیم با وجود چنین شرایط سختی نبود و آن تصمیم یک اشتباه بزرگ برای روئینگ کشور بود.
وی از انگیزه بازگشت اش به قایقرانی گفت: اگر حمایت ورزشکارانم نبود شاید دیگر به قایقرانی باز نمی گشتم، اما با وجود حمایت های مدیریت جدید فدراسیون از تیم و انگیزه ورزشکاران برای کسب سهمیه المپیک تصمیم گرفتم بازگردم تا با قدرت برای رسیدن به المپیک تلاش کنیم.
مرادخانی در پایان برای داشتن تیم ملی قدرتمند و پشتوانه ای محکم گفت: برای رشد بهتر قایقرانی نیار به فعالیت حرفه ای در سراسر کشور داریم. هر استان باید ورزشکاران خوبی آموزش دهد و این ورزشکاران در پایگاه های قهرمانی تمرینات خود را به طور منظم و طبق برنامه ادامه دهند. این مسیر باعث می شود که کل کشور بتواند ورزشکاران حرفه ای پرورش بدهد به طوری که در تست انتخابی 200 ورزشکار با یکدیگر رقابت کنند. قطعا با این شرایط می توانیم به فکر کسب نتیجه در قهرمانی جهان باشیم.

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل از اردوی تیم ملی آبهای آرام در شورابیل

اخبار قایقرانی


   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل از اردوی تیم ملی آبهای آرام در شورابیل

   

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور در تمرینات تیم ملی آبهای آرام در شورابیل، با ملی پوشان و مربیان قایقرانی دیدار و گفت و و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل پیش از ظهر امروز با حضور در مجتمع شورابیل اردبیل ضمن بازدید از اردوی تیم ملی آبهای آرام ایران، با مربیان و ملی پوشان دیدار و گفت و گو کرد.
در این بازدید سرهنگ مهدی زاده رئیس بسیج ورزشکاران استان و مرتضی قاطع رئیس هیات قایقرانی استان اردبیل نیز حضور داشتند
تیم ملی قایقرانی ایران از 15 اردیبهشت سومین اردوی آماده سازی خود را در شورابیل اردبیل آغاز کرده و تا اوایل خردادماه ادامه خواهد داد.
قایقرانان برگزیده ایران اواخر مرداد و اوایل شهریورماه در رقابت های کسب سهمیه المپیک 2020 در مجارستان شرکت خواهند کرد.
اردوی تیم ملی آبهای آرام مردان بزرگسالان در بخش کایاک و کانو تا 5 خردادماه در شورابیل اردبیل ادامه خواهد داشت.

تقدیر دبیرکل حزب جوانان انقلاب اسلامی از فدراسیون قایقرانی

اخبار قایقرانی


   تقدیر دبیرکل حزب جوانان انقلاب اسلامی از فدراسیون قایقرانی

   

به پاس تلاش های اعضای خانواده قایقرانی ایران در امر خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده در سیل گلستان و خوزستان حزب جوانان انقلاب اسلامی از فدراسیون قایقرانی ایران تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، صبح امروز و در محل فدارسیون قایقرانی ایران دبیرکل حزب جوانان انقلاب اسلامی ایران به پاس تلاش های خانواده قایقرانی در مسیر امدادرسانی به خانواده های سیل زده در گلستان و خوزستان از اهالی این رشته تقدیر و تشکر کرد.
با شروع سانحه سیل از روزهای نخستین سال 98، بسیاری از ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، مسوولان و اعضای فدراسیون برای تسهیل امدادرسانی به مردم آسیب دیده راهی مناطق سیل زده شدند و در کنار هموطنان بودند.
قایقران های ایران با استفاده از تجهیزات ورزشی خود امدادرسانی به هموطنان را تسهیل کردند و در کنار مردم آسیب دیده بودند.

انوش عباسی مربی تیم کایاک زیر 23 سال و جوانان: داشتن پشتوانه برای تیم بزرگسالان نیاز امروز قایقرانی است / تیم ما نیاز به زمان دارد

اخبار قایقرانی



   انوش عباسی مربی تیم کایاک زیر 23 سال و جوانان: داشتن پشتوانه برای تیم بزرگسالان نیاز امروز قایقرانی است / تیم ما نیاز به زمان دارد

   

مربی تیم کایاک زیر 23 سال و جوانان در خصوص تشکیل اردوی این تیم در بندرانزلی گفت: درست است که کمی اردوی تیم پایه دیر شروع شده اما در هر حال داشتن یک پشتوانه خوب برای تیم بزرگسالان و استفاده از ظرفیت جوانان نیاز امروز قایقرانی است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اولین مرحله اردوی تیم ملی کایاک زیر 23 سال و جوانان پس از برگزاری تست انتخابی با حضور نفرات برتر با هدایت انوش عباسی و رضا رئیسی به میزبانی هیات گیلان در بندرانزلی آغاز شد. هدف برگزاری اردوی این تیم حضور در مسابقات قهرمانی جهان اعلام شده اما عباسی معتقد است تیم باید به یک سطح مناسبی برسد و بعد از آن به حضور در مسابقه فکر کنیم.
مربی تیم ملی کایاک زیر 23 سال و جوانان اظهار داشت: برگزاری مسابقات زیر 23 سال و جوانان کار خوبی است که توسط کنفدراسیون آسیا آغاز شده و اساسا توجه به رده سنی پایه و ایجاد انگیزه برای جوانان با برگزاری مسابقات بسیار مهم است.
انوش عباسی ادامه داد: به یاری خدا اردوی تیم زیر 23 سال و جوانان آغاز شد. کار سختی پیش رو داریم هم از نظر اینکه کار در رده سنی پایه دشوار است و هم چون پایه خوبی در جوانان ایجاد نشده، باید با استعدادیابی نفرات جدید و بیشتری جذب شود تا ضمن ایجاد رقابت نهایتا تیم قدرتمندتری داشته باشیم به علاوه پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان ایجاد شود.
وی در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی جهان گفت: اگر بچه ها به تایمی که مدنظر داریم برسند به مسابقات خواهیم رفت. به نظرم به جز چند نفر محدود، بچه ها تمرین نداشته اند و آمادگی لازم را ندارند و فکر می کنم به جای اینکه به تیم فشار وارد شود تا در زمان کوتاه به سطحی از آمادگی برسند تا در مسابقات حضور داشته باشند، تمرکز را بر ایجاد یک پایه مناسب برای سال آینده نتیجه بهتری خواهیم گرفت.
عباسی با اشاره به میزبانی مطلوب هیات گیلان از اردوی تیم ملی زیر 23 سال و جوانان تاکید کرد: شرایط در بندرانزلی بسیار خوب است و هیات هر آن چیزی که ما نیاز داشتیم در اختیار گذاشته و این مسئله باعث شده تمرینات خوبی انجام دهیم. هوا و وضعیت آب پیست انزلی هم در این فصل مناسب می باشد و شرایط خوبی برای تمرین فراهم کرده است.
مربی تیم ملی کایاک زیر 23 سال و جوانان با اشاره به حضور رئیس فدراسیون و بازدید از اردوی این تیم گفت: حضور رئیس فدراسیون در انزلی نشان می دهد که ایشان به رده سنی پایه توجه دارد. البته تاکید تشکیل این تیم هم نشان از نگاه آقای سهرابیان به اهمیت رده سنی پایه دارد و ما هم تلاش می کنیم پاسخ این اعتماد و حسن توجه را بدهیم.
عباسی در پایان عنوان کرد: تیم زیر 23 سال و خصوصا جوانان ما برای موفقیت و کسب مقام نیاز به زمان دارد و امیدوارم اعتمادی که به من شده، با برگزاری منظم و مداوم اردوها تکمیل شده و بتوانیم تیم قدرتمندی بسازیم.

دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی با معاون رئیس جمهور

اخبار قایقرانی


   دیدار رئیس فدراسیون قایقرانی با معاون رئیس جمهور

   

صبح امروز علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی با حضور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور، رئیس سازمان میراث فرهنگی و عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی امروز مهمان علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بود و با او‌ دیدار و گفت و گو داشت.
در این دیدار علیرضا سهرابیان گزارشی از فعالیت قایقرانی در ماه های گذشته ارائه داد و مونسان عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی ضمن تقدیر از فعالیت های مجموعه فدراسیون از برنامه های پیش رو نیز اعلام حمایت کرد.
مونسان با اشاره به پتانسیل بالای قایقرانی ایران تاکید کرد: نکته بسیار مهم در قایقرانی جو مثبت حاکم بر این خانواده و پتانسیل بالای این رشته است. قایقرانی خانواده ای منسجم و همراه دارد و همه با اتحاد و همدلی برای پیشرفت و‌ توسعه این رشته تلاش می کنند.
معاون رئیس جمهور با بیان این مطلب که باید از همه نقطه نظرات برای توسعه قایقرانی بهره برد، تصریح کرد: این جو حاکم در قایقرانی و تلاش همه برای پیشرفت نکته بسیار مثبتی است. شاید تفاوت نظری وجود داشته باشد که این نیز نکته خوبی به حساب می آید. برای توسعه و پیشرفت باید از همه نظرات بهره برد و استفاده کرد.
رئیس سازمان میراث فرهنگی به آینده قایقرانی نیز اشاره کرد و گفت: قایقرانی ایران پتانسیل خوبی دارد و قطعا می تواند در آینده نیز موفق باشد. نیروی جوانی آقای سهرابیان رئیس فدراسیون نیز قطعا باعث بیشتر شدن سرعت توسعه این رشته می شود و ما نیز در حد توان به فدراسیون کمک خواهیم کرد.
سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز گزارشی کوتاه از فعالیت های کنونی فدراسیون ارائه داد و گفت: با شروع کار ما تمام تلاش این بود که همه برنامه های فدراسیون عملیاتی شود. خیلی سریع برنامه ریزی لازم برای تیم های ملی انجام شد.
وی ادامه داد: جزو معدود فدراسیون های ورزشی هستیم که برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ اردوهایمان را آغاز کرده ایم و نزدیک به ۲۰ اردوی ملی در همه رده ها و بخش ها داریم.

 

سمیع زاده برنامه‌های تیم ملی شنا در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

سمیع زاده برنامه‌های تیم ملی شنا در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد

مدیر فنی تیم‌های ملی شنا برنامه‌های شناگران و مربیان حاضر در کمپ آماده سازی سرعین را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری ایسنا ، محسن سمیع‌زاده در جریان برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران و برگزاری کلینیک تخصصی مربیان برتر کشور در اردبیل اظهار کرد: تیم ملی شنا خود را برای مسابقات کسب ورودی المپیک ۲۰۲۰ و همچنین مسابقات آسیایی رده‌های سنی آماده می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در سرعین وجود دارد ما اردوی تیم ملی را در این شهرستان برپا کردیم تا ملی‌پوشان در تمرینات آماده‌سازی حضور پیدا کنند.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا با قدردانی از مسئولان ورزشی استان و قرار گرفتن چندین استخر برای تمرین تیم ملی بیان کرد: ما به مدت سه روز اردویمان را در اردبیل و شهر سرعین برپا کردیم که در جلسات آنالیز و آمادگی ذهنی و روانی شناگران که توسط روانشناسان تیم برگزار می‌شود حضور داریم. شناگران در دو جلسه تمرینی با وزنه نیز حضور یافته و یک مرحله پیاده‌روی در ارتفاعات سبلان را نیز انجام دادند.

وی به برگزاری کلاس‌های بازآموزی برای مربیان برتر شنای کشور اشاره کرد و افزود: در این کلینیک ۱۰ مربی برتر و برجسته کشور حضور دارند.

مدیر تیم‌های ملی فدراسیون شنا ادامه داد: در اردوی تیم ملی شنای کشورمان نیز ۲۷ شناگر نخبه از سراسر کشور حضور دارند که امیدواریم تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک و همچنین آسیایی بتوانند به آمادگی کامل برسند.
انتهای پیام

برگزاری نخستین کنفرانس تخصصی مدیریت استرس در مسابقات ورزشی

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

برگزاری نخستین کنفرانس تخصصی مدیریت استرس در مسابقات ورزشی

اولین سمینار تخصصی مدیریت استرس در مسابقات ورزشی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین سمینار تخصصی مدیریت استرس در مسابقات ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان ، انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران و فدراسیون شنا روز جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

 

شرکت کنندگان در این سمینار  ۲۵ امتیاز ارتقای آموزشی و گواهینامه تخصصی فدراسیون شنا در رشته خود را دریافت خواهند کرد.

علاقمندان به شرکت در این سمینار و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۰۲۱۷۷۶۸۰۷۱۲ الی ۶ دبیرخانه سمینار تماس گرفته و یا با ارسال عدد ۲ به شماره های ۰۹۳۷۶۲۹۶۱۶۲ و ۰۹۱۲۸۳۵۱۱۷۵ نسبت به رزرو و دریافت اطلاعات اقدام کنند.

ارسال عدد ۲ به شماره‌های: ۰۹۱۲۸۳۵۱۱۷۵ و ۰۹۳۷۶۲۹۶۱۶۲
تلفن‌های دبیرخانه: ۶-۰۲۱۷۷۶۸۰۷۱۲

 

photo_2019-05-18_09-46-15

 

روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی بر تلاشگران عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی گرامی باد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز “روابط عمومی و ارتباطات” نه یک صفحه درتقویم روزگار بلکه سرفصلی از مجاهدت و تعهد به همه اهداف و آرمانهایی است که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل دیدگان ما قرار گرفت. امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی‌یابد.

 امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند. با گسترش حوزه ارتباطات بشری و توسعه فن‌آوری‌های اطلاعاتی و همچنین ارتقای روز‌افزون و همه‌جانبه علوم و فنون نیاز به ساماندهی اطلاعات بیش از پیش احساس می‌شود.

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به عنوان روز روابط عمومی، بهانه‌ای است تا یادآورشویم، نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی هایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌ها است.  بی تردید در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی آنها به شمار می رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است.

روز ارتباطات و روابط عمومی بر همه دست اندرکاران و زحمتکشان این حوزه مبارک و گرامی باد.

گزارش تصویری_کمپ آماده سازی تیم ملی شنا در اردبیل

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_کمپ آماده سازی تیم ملی شنا در اردبیل

کمپ آماده سازی تیم ملی شنا بخش پسران و کلینیک تخصصی مربیگری شنا ۲۳ الی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ در استان اردبیل شهرستان سرعین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛کمپ آماده‌سازی تیم ملی شنا پسران و کلینیک تخصصی مربیگری به همت هیات شنا استان اردبیل در شهرستان سرعین برگزار شد. در این کمپ، تمرینات بدن سازی و آمادگی ذهنی با حضور شناگران مدعو از ۱۲ استان کشور و مربیان متخصص ۲۳ الی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ پیگیری شد.

 

انتهای پیام

پیام تسلیت فدراسیون شنا به حامد عبدالملکی

اخبار شنا و شیرجه و واترپلو

پیام تسلیت فدراسیون شنا به حامد عبدالملکی

فدراسیون شنا در پیامی درگذشت پدربزرگ گرانقدر حامد عبدالملکی از خبرنگاران گرانقدر حوزه شنا را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ باخبر شدیم حامد عبدالملکی از خبرنگاران گرانقدر حوزه شنا، در غم از دست دادن پدربزرگ گرامی خود به سوگ نشسته است.

فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ این رشته ورزشی، ضمن تسلیت این ضایعه به خانوادهای مرحوم، برای آن بزرگوار از دست رفته از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبوری و شکیبایی مسئلت دارد.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

دیدار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با رئیس فدراسیون قایقرانی

اخبار قایقرانی


   دیدار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با رئیس فدراسیون قایقرانی

   

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی با حضور در دریاچه آزادی با رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی در دریاچه آزادی حضور یافت و با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار و گفت و گو کرد.
فدراسیون قایقرانی به عنوان یکی از فدراسیون های پرمدال و المپیکی با تعامل و همکاری با نهادهای مختلف زمینه توسعه فعالیت های خود را فراهم می کند. بر این اساس رئیس فدراسیون قایقرانی طی دیدارهایی با مسئولین ارگان مختلف همسو با اهداف فدراسیون در راستای جذب حمایت های ایشان در مسیر رشد و پیشرفت قایقرانی تلاش می کند.
ظهر امروز نیز علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در دفتر خود میزبان هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی بود.
در این دیدار دو طرف در خصوص ایجاد زمینه های همکاری و توسعه فعالیت های قایقرانی در راستای موفقیت قایقرانان در سطوح بین المللی بحث و تبادل نظر کردند.

 

گفت و گو با محمد ویژه نواز پیشکوست قایقرانی؛ توجه به ورزش پایه در استان ها رونق قایقرانی را به دنبال دارد/ ظرفیت قایقرانی ایران بسیار بالا است

اخبار قایقرانی



   گفت و گو با محمد ویژه نواز پیشکوست قایقرانی؛ توجه به ورزش پایه در استان ها رونق قایقرانی را به دنبال دارد/ ظرفیت قایقرانی ایران بسیار بالا است

   

پیشکسوت قایقرانی کشور می گوید: برای داشتن تیم ملی قدرتمند باید در ورزش پایه سرمایه گذاری کرد و به اعتقاد من در قدم اول می توان خانواده ها را با قایقرانی آشنا کرد تا نوجوانان خود را به سوی این رشته سوق دهند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، محمد ویژه نواز بازنشسته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و از پیشکسوتان قایقرانی است که خدمات بسیار زیادی به ورزش خصوصا قایقرانی کشور ارائه کرده است. او از سال 1352 فعالیت خود را در قایقرانی همزمان با حضورش در نیروی دریایی آغاز کرده است. همراهی او با قایقرانی به عنوان ورزشکار، مربی و مسئول با توجه به حضورش در نیروی دریایی در شمال و جنوب کشور ادامه داشته و اکنون در حالی که نزدیک به 60 سال از عمرش می گذرد، مسئول کمیته پیشکسوتان هیات قایقرانی استان گیلان است. ویژه نواز قایقرانی را نیازمند حمایت بیشتر می داند و معتقد است در گذشته این رشته در کشور خصوصا در شهرستان ها و استان ها رونق بیشتری داشته و اکنون برای توسعه بیشتر قایقرانی باید حمایت و توجه بیشتری به آن صورت بگیرد.
این پیشکوست قایقرانی در خصوص سوابق خود در قایقرانی می گوید: زندگی در زادگاهم بندرانزلی و همچنین شرایط شغلی ام در نیروی دریایی، قایقرانی را در من نهادینه کرده و همین حالا هم زندگی ام با قایقرانی همراه است.
محمد ویژه نواز افزود: از ابتدای حضورم در ارتش در سال های 52 -53 در حالی که آموزش های تکاوری را می دیدم، عضو تیم قایقرانی ارتش بودم و همزمان در هیات نیز پارو می زدم. در آن سال ها از تجربیات اساتیدم مانند آقای آراسته و آقای ثمری استفاده می کردم البته با توجه به سابقه فعالیتم پرسنل نیروی دریایی را آموزش می دادم.
وی ادامه داد: سال ها در قایقرانی فعالیت کرده ام و اکنون که به گذشته ام نگاه می کنم می بینم راه پر فراز و نشیبی داشتم و البته از مسیر رفته خرسندم.
ویژه نواز با اشاره به فعالیتش در جنبه های مختلف ورزش گفت: به عنوان ورزشکار، مربی، داور، مسئول باشگاه ملوان و مسئول کمیته آبهای آرام و دیگر مسئولیت ها در قایقرانی فعالیت کردم.
این پیشکسوت قایقرانی در خصوص اردوهای تیم ملی در زمان ورزشکاری اش اظهار کرد: سال 62 در اردوی تیم ملی حضور داشتم و بسیار تلاش می کردیم اما اعزام به مسابقات خارجی آن موقع خیلی کم بود و ما هم چون در نیروی دریایی فعالیت می کردیم محدودیت های خاص خود را داشتیم.
وی بیان کرد: در دوره ای که به بندرعباس اعزام شدم، با حمایت آقای ثمری که از بزرگان نیروی دریایی و همچنین قایقرانی هستند باشگاه ملوان بندرعباس را راه اندازی کردم و جوانان زیادی را در آن جا آموزش دادیم.
ویژه نواز با بیان اینکه «قایقرانی بیش از این ها می تواند فعالیت کند» تاکید کرد: در گذشته قایقرانی رونق بیشتری داشت. ما وقتی در مرداب انزلی پارو می زدیم، بسیار شلوغ بود اما اکنون که گاه گاه به عنوان پیشکسوت با قایق به آب می زنم، تعداد کمی ورزشکار در حال تمرین هستند.
وی با اشاره به لزوم حمایت بیشتر از قایقرانی تصریح کرد: باید بیشتر به این رشته توجه شود. قایقرانی نیازمند تجهیزات و امکانات است که همه در اختیار ندارند و این امکان باید برای عموم فراهم شود که به قایقرانی روی آورند.
ویژه نواز افزود: از سوی دیگر مربیان و علاقه مندان این رشته با توجه به اینکه امنیت شغلی ندارند و از نظر مالی تامین نمی شوند اکثرا با رها کردن ورزش به دنبال زندگی خود می روند. در حال حاضر با شرایط سختی که زندگی روزمره دارد باید برای مربیان انگیزه ایجاد شود تا کار خود را انجام دهند. مربی باید انگیزه داشته باشد تا جوانان را آموزش دهد و جذب قایقرانی کند.
وی همچنین ادامه داد: البته من امیدوارم با حمایت بیشتر از قایقرانی در استان ها و تشویق بیشتر جوانان و ایجاد فضایی آرام و امن برای تمرینات قایقرانی دوباره رونق بگیرد.
ویژه نواز تاکید کرد: جوانان ایرانی بسیار مستعد هستند و ما می توانیم در سراسر کشور قایقرانان مطرح داشته باشیم. توجه و حمایت بیشتر از ورزش پایه و تجهیز استان ها در آینده می تواند قایقرانی را رونق دهد و نهایتا این رشته برای کشور افتخار به ارمغان آورد.

 

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو